Domex

Producent Naturalnych Drzwi Drewnianych

Wersje językowe
  • Polski
  • English

Listwy przypodłogowe

Oferujemy Państwu dodatkowo szeroką gamę listw przypodłogowych, dla osób które zamówią u nas drzwi wewnętrzne jest to idealne rozwiązanie bowiem listwy mogą być pomalowane w tym samym kolorze co drzwi.

Listwy są zróżnicowane pod względem kształtu, wymiarów, materiału jak również kolorystycznie. Listwy przypodłogowe wykonane z wyselekcjonowanego drewna iglastego jak i z MDF-u w podstawowej wersji dostępne są w naturalnych okleinach: dąb, buk lub jesion. Na specjalne zamówienie Klienta oferujemy również listwy zaokleinowane egzotycznymi fornirami, opcjonalnie mogą być w całości wykonane z masywu. W celu sprostania najnowszym światowym trendom wykończenia wnętrz Nasza firma znacznie poszerzyła paletę kolorów oferując możliwość pomalowania listw w takim samym odcieniu jak drzwi. Oferta kolorystyczna dostępna dla drzwi w dębie obowiązuje również przy listwach przypodłogowych, w tym celu zapraszamy na naszą podstronę Drzwi wewnętrzne następnie prosimy kliknąć dwa razy na dowolne zdjęcie i w prawym dolnym rogu pojawi się paleta kolorów, dla wymagających polecamy opcję „zobacz więcej” wówczas ukazuje się cała dostępna gama kolorów.

Listwy dzięki niewielkiemu przekrojowi i wykonanym podcięciom są bardzo elastyczne i doskonale dopasowują się do nierówności ścian i podłóg. Listwy dostępne są w następujących zakresach długości od 220cm do 270cm.

Nasze listwy są wyrobem najwyższej jakości. Trwałe efekty uzyskujemy dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz ścisłej selekcji materiału. Listwy przypodłogowe doskonale nadają się do zastosowania w domach prywatnych jaki i budownictwie wielorodzinnym do podłóg wykonanych z paneli lub mozaiki wieńcząc całą podłogę w mieszkaniu. Ze względu na relatywnie niską cenę i dobry efekt estetyczny cieszy się dużą popularnością.

Ćwierćwałek

Listwa przypodłogowa 38

Listwa przypodłogowa 50

Listwa przypodłogowa 60

Listwa przypodłogowa 65 i 69

Listwa przypodłogowa 70

Listwa przypodłogowa 80

Listwa przypodłogowa 60-20 i 100

©2023 DOMEX Sp.j., projekt i wykonanie Net Partners